• +90 532 380 7395
  • Büyükçekmece / İstanbul
  • +90 850 808 7939
  • Büyükçekmece / İstanbul

Octopod

Kod yazmadan yazılım geliştirme imkanı sunan OCTOPOD, barındırdığı özellikler ile iş dünyasını; maliyet etkin, ulaşılabilir ve hızlı geliştirilen yazılımlar ile buluşturur.

OCTOPOD İş Akış ve Süreç Yönetim Platformu Mikro Yazılım ile tam entegre çalışan bir platformdur. Mikro da bulunan datalarınızı (stok,cari,personel vb. ) kullanarak kağıt veya excell ortamında takip edilen iş süreçlerinizi , raporlarınızı digital ortama aktarmakta organizasyon yapınız ve talepleriniz doğrulusunda onay ve mail ile bilgilendirme süreçlerini gerçekleştirmekteyiz. Octopod Web tabanlı çalışan bir platform olup herhangi bir yazılıma entegre edilmeden bağımsız olarakta kullanmak mümkündür. Octopod ile mekandan bağımsız ofis dışında cep telefonu veya tablet ile sisteme ulaşabilir işlerinizi takip edebilir yönetebilirsiniz. Firmanızın ölçeğindeki değişimlere paralel değişen talep ve ihtiyaçlarınızı esnek olması özelliği ile hızlı bir şekilde cevap verebilmekte son derece kullanıcı dostu bir platformdur.

Octopod Platformu ile Çözümlerimiz

Çözüm sağladığımız projeler
CRM ve Döküman Yönetimi

Saha satış ekibinin müşteri ziyaretleri, ziyaret takvimi, görüşme formları, yeni müşteri ziyaretleri ve fırsatlar, müşteriden teklif alınması, teklifin onaylanması ve siparişe dönüşmesi, sipariş sonrası muhasebe kaydının oluşması.

B2B - MRP tedarik yönetimi

Onlıne teklif alınması - stok, depo, raf, sevkiyat yönetimi,

Yönetici Raporları

Maliyet yönetimi,üretim yönetimi ve verimlilik analizleri, bütçe yönetimi, varlık yönetimi, nakit akışı yönetimi

Personel Mesai & İzin Yönetimi
Personel belge - izin, avans, fazla mesai, işe alım, sınav, mülakat ve cv - yönetimi, döküman ve arşiv yönetimi, PDKS cihazlarında alınan verilerin puantajta kullanılması ve izin mesai süreçlerinin takip edilmesi.
Hal Ürün Satış ve Sevk Takibi

Ürünlerin satış ve sevklerini kayıt altında tutarak, emanetçideki ürünler anlık takib edilebilir, kar/zarar anlık izlenebilir.

© 2019 Powered by