• +90 532 380 7395
  • Büyükçekmece / İstanbul
  • +90 850 808 7939
  • Büyükçekmece / İstanbul

MobiKurye Başarı Hikayeleri

Çözüm sağladığımız projeler
TRLojistik Metropos Dergi Dağıtımı

TrLojistik MetroPos Dergi dağıtımları için kullandığı çözüm içersinde adressiz datanın müşteri barkodu ile dağıtılması, her aya yinelenen dağıtımın aynı barkodlar ile yapılması sağlandı. Şube yönetimi ve zimmet işlemlerinde operasyonel süreçler kontrol altına alınarak dağıtımın online takibi kolaylaştırıldı.

DigiTürk Sözleşme Toplama

Belirli periyodlar ile ziyaret edilen DigiTürk Şubelerinden sözleşmeler entegrasyonda iletilen barkod ve kurallar dahilinde android cihazlar ile okutularak kontrollü paketleniyor sonraki süreçte bu paketler barkod numarası ile takip edilerek Digital Arşiv merkezine teslimatı sağlanıyor.

Vodafone Sözleşme İmzalatma

Emptora Entegre çalışan sistem PDf formatındaki sözleşmelerin randevu alınarak imazalatılması ve resimleri çekilerek tekrar Emptor entegrasyonu ile bildirilmesi. Randevu sistemi için callcenter ekranları, Sözleşme resimlerinin belirli kurallara bağlı kontrol edilmesi. Islak imzalı evrakların takip edilerek teslim edilmesi gibi süreçlere çözüm sağlanmıştır.

Boğaziçi CLK Sözleşme İmzalatma

Entegrasyon ile bildirilen sözleşmelerin imzalatılarak resimlerinin entegrasyon ile bildirilmesi. Izlak imzalı evrakların teslimi.

İnsert Dağıtım Sistemi

Sakarya, Antalya ve Ankarada kullanılan sistem fotoğraflı broşür dağıtımının operasyonel takibini sağlamaktadır. Adetli dağıtım, Sabit tanımlı adet dağıtımı, kurye takibi vb. süreçler için çözüm sağlamaktadır. Kipanın Türkiye çapındaki insert dağıtımında TrafficKurye ile çalışılmış insert programı o yıllarda geliştirilmiştir.

Eticaret Paket Dağıtımı

Eticaret sistemleri ile entegre çalışarak siparişlerin depodan alım süreci ve dağıtım operasyonu, teslim bilgilerinin entegrasyon ile bildirilmesi vb şüreçlere çözüm sağlamaktadır.

YurtDışı Kargo

Müşterilerinizde paketleri toplarken barkdlaya bilir. UPS - DHL - TNT vb firmalara verilen paketlerin takibini entegrasyonlarımız sayesinde anlık yapabilir. Müşterilerinize kendi barkodlarınız ile teslim bilgilerini

Genel Özellikleri

Dağıtım sektöründeki 7 yıllık yazılım tecrübemiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Web üzerinden çalışan sistem; sahadan android işletim sistemi kullanan cihazlardan, veri toplayarak (OffLine yada Online), tanımlı merkezine verileri her bir dakikada bir iletişeme geçerek gönderir. Sonuçta sahadan verileri, kayıp yaşamadan doğru bir şekilde alabilirsiniz. Sistem android servis olarak çalışabildiğinden kurye programı kapatsa dahi program çalışmaya devam eder. MobiKurye Admin panelinde, sizlerin işlerinizi kolaylaştıracak birçok fonksiyon barındırır...

© 2019 Powered by